Liigu edasi põhisisu juurde

Otsekülvik Primera DMC

 • Otsekülvik Primera DMC on praktilise töö käigus tekkinud nõudmisi ja soove järgiva arendustöö tulemus.

  See mitmekülgne, suurtootjaile orienteeritud külvik on tänu oma erilistele meiselseemenditele sobiv nii otse-, minimeeritud-, kui ka künnipõhise mullaharimisega külvile. Primera DMC võimaldab harida maad paindlikult, andes võimaluse valida just hetkel sobiva põlluharimisviisi. Otsus, millist tööviisi kasutada , ei sõltu enam sellest, kas sobiv külvik on olemas, jääb vaid üks muutuv suurus milleks on ilm.  Sobivate tingimuste korral võib otsekülv kasumit tunduvalt suurendada ja vajadusel on võimalus samaaegselt ka väetis lisada. Seemned külvatakse otse koristusjääkide alla, tagades seemnetele hea kontakti mullaga ja seega optimaalsed tingimused idanemiseks.

 • Meiselseemendid

  AMAZONE Primera DMC parallelogrammjuhtimise ja kõvasulamist otstega DURA-meiselseemendid tagavad puhta külvivao, väljastades külviseemne täpselt järelliikuva topeltrulli ette. Seemendi töösügavus seatakse astmevabalt iga seemendimooduli kaupa (moodul koosneb 3-5 seemendist). Seemendisurve on püsivalt 52 kg. Integreeritud kivikaitse REVOMAT võimaldab seemenditeral igas suunas takistusest kõrvale põigata, hoides ära võimalikud kahjustused.

  Kolm erinevat dosaatorvaltsi (suur, keskmine, väike) tagavad erinevate külviseemne- ja väetisekoguste täpse doseerimise.
  Mahutisüsteem

  Külvikul Primera DMC on suur külvisepunker, mida on võimalik jagada eraldusseinaga külviseemne ja väetise jaoks. Punker on varustatud pealkõndimist taluva sõelaga ja kattetendiga. Suur täiteava võimaldab täitmisel  kasutada frontaallaadureid, täitetigusid ja BiG-BaG`e.

  Veermik

  Suuremõõtmelised madalsurverehvid vähendavad pinnasesurvet. Rehvimõõt valitakse vastavalt seadme varustatusele. Erilise ehitusega veotiisel koos spetsiaalse AMAZONE alumise haakeseadise-kiirkinnitussüsteemiga võimaldab kohapeal ringi pöörata, ilma et traktori tagarattad veotiisliga kokku puutuksid.

   

 • Juhtterminal AMALOG+

  Pardaarvuti AMALOG+ on varustatud elektrilise tehnoradadesüsteemi, elektroonse täituvuse näidiku, hektariloenduri ja etteandevõlli järelevalve elektroonse kontrolli- ja reguleerimissüsteemiga.

 •   Primera DMC 602 Primera DMC 9000
  töölaius   (m) 6,0 9,0
  transportlaius   (m) 3,0 4,5
  töökiirus   (km/h) 18 18
  jõuvajadus   (kw/hj) 130/170 200/270
  külvisepunkri maht   (liitrit) 4200 4200
  haage järelveetav järelveetav
  kaal   (tühjalt, kg) 6200 8500
  rehvimõõt 700/45 – 22,5 PR 700/45 – 22,5 PR
  seemendite arv   (tk) 32 48
  seemendimooduleid   (tk) 8 12
  reavahe   (cm) 18,75 18,7518,75