Liigu edasi põhisisu juurde

Keenan söödamikserid

  • 1978. aastal asutatud KEENAN on hinnatud liider eetiliste ja põllumajandustootmise kasumit suurendavate toodetega valdkonnas, kus keskendutakse söötmise efektiivsusele. Pea nelja aastakümne pikkuse tegevusega oleme saavutanud eriti hea maine kõrgtehnoloogiliste ja kvaliteetsete söödamikserite tootjana.

    KEENAN haldab enam kui miljoni lehma söötmisandmeid 25-st erinevas riigis, mis loob meile väga väärtsusliku andmebaasi söötmisalasteks analüüsideks ja selle põhjal antavaks nõuandeks.

    Tänapäeva põllumajanduslikus tootmises on oluline kriteerium jätkusuutlikkusse tagamine, efektiivne tootmine ja keskkonna säästlikkus. KEENAN’i tegevuses lähtume kõikidest nendest kriteeriumitest. Veisekasvatuses on oluline hoida fookuses sööda väärindust ja looma tervist.

    KEENAN`i söödamikserite ainulaadne toimemehhanism tagab ideaalse söödasegu lehmadele. Mikseriga saadakse põhjalikult läbisegatud, ühtlane söödasegu milles on säilinud oluline kiuline struktuur. Sellest tuleneb ka nimetus MechFibre. KEENAN`i ja Alltech`i tarkvara InTouch abil saame ka distantsilt mikseri igapäevast tööd ja piimatootmise tulemuslikkust kontrollida ning ratsioonis operatiivselt muudatusi teha.

    Nii teaduslikes kui ka söötmiskatsetes on tõestatud MechFiber kiu fraktsiooni säilivus söödasegus. See tagab hea vatsatöö ja kõrge söödaväärinduse nii piimaks kui ka juurdekasvuks.