Liigu edasi põhisisu juurde

Falcon Forte

 • Toime

  Laia toimespektriga süsteemne fungitsiid ennetavaks ja ravivaks haiguste tõrjeks tali- ja suvinisul, tali- ja suviodral, rukkil, tritikalel ning kaeral.

  Falcon Forte on süsteemne fungitsiid, mis tõrjub efektiivselt nii lehtedele kui viljapeadele lööbivaid haigusi. Falcon Forte mõjub nii haigust ennetavalt (profülaktiliselt) kui ravivalt – pritsides esimeste haigustunnuste ilmnemisel, lööbinud haigustekitaja areng peatub ja seenpatogeen sureb.

  Falcon Forte tõrjespekter on väga lai. Kultuuridest lähtuvalt vaata tõrjespektris olevaid haigusi 

  Kasutamine

  Mõju kestus sõltub peamiselt haiguse leviku kiirusest ja intensiivsusest, kasutatud kulunormist ja pritsimise kvaliteedist. Falcon Forte mõju kestab tavaliselt 3-4 nädalat.

  ____________________________________________________________________________________________________________________________

  Põllumajanduskultuur                       Kulunorm                Pritsimisaeg

  Teravili                                              0,6-0,8 l/ha               Pritsimise aeg sõltub kultuurist ning haigusest. Lisainfot vaata SIIT.

  ____________________________________________________________________________________________________________________________

  Paagisegu valmistamine:

  Falcon Forte võib kasutada pritseprogrammides teiste fungitsiidide, herbitsiidide, insektitsiididega ja vedelväetistega. Järgige segamise soovitusi preparaatide etikettidel. Kui segupartneri etikett ei ütle teisiti, soovitame valada Falcon Forte pritsimislahusesse esimesena. Kultuurile on ohutum, kui paagisegus ei ole korraga rohkem kui kaks preparaati. Kui pritsimislahusesse valatakse üle kahe erineva preparaadi, suureneb fütotoksilisuse oht taimedele (lehtede põletused).

  Soovitatav vee hulk 200-300 l/ha
  Tootja                        Bayer CropScience AG
  Pakend                      5 l
  Toimeaine                 protiokonasool 53 g/l, spiroksamiin 224 g/l, tebukonasool 148 g/l.

   

  Vaata lisainfot Etiketilt