Liigu edasi põhisisu juurde

Swadro 700/800/900/1000

  • Keskvaalutaja professionaalseks tööks
  • Vedelõlitusel kettaajam
  • Hooldusvaba Dura-Max kurvtee
  • Ketta- ja piiõlad ilma määrdenipliteta
  • 10, 13 või 15 piiõlga ketta kohta, tangensiaalses järjestuses
  • Piiõlad eriti paksude seintega
  • Kardaanipõhine kettariputus seeriavarustusena tagamaks optimaalset nii piki- kui ristisuunalist maapinnaga sobitumist
  • KRONE jet efekt. Piid ei saa ketast tõstes või langetades maapinda sukelduda
  • Töökõrguse seadmine elektrimootorite abil (soovi korral)

 • Hooldusvaba ja alati määritud

  Swadro kettad käivitatakse suletud korpusega ja vedelmäärimisel töötava koonusülekande abil. Nii saavutatakse ühtlane ja optimaalne määrimine ning pole vajadust määrdepritsi järele.

  Praktiline

  Piideõla vahetus koos laagrite ja juhtrulliga on lihtne ja kiire. Vaid kahe poldi eemaldamise järel saab komplektse piiõla korpusest välja tõmmata. Kui lüüa välja kaks õõnestifti, saab  vahetada ka piiotsa.

  Ei jäta midagi lebama

  Et töö oleks puhas: iga piiõla külge kinnitub neli topeltpiid. Paksuseinalised õlad ja 10 mm ümarterasest piid suuremõõtmelise pöördega tagavad elastsuse, stabiilsuse ja pika eluea.

  Dura-Max

  Kahekordse kõvaduse ja löögikindlusega kurvtee. Erikarastusega valumalm tagab kõrge kulumiskindluse, olles samas hooldusvaba. Kurvteele antakse kolmeaastane garantii. Piiõlgade juhtimine toimub suurte kauakestva määrimisega juhtrullikute abil. Kurvtee kontuur tagab piide puhta töö ja korrapärase kantis vaalu tekke.

  Peen ja täpne

  Lisana saab Swadro 700, 800 ja 900 vaalutaja varustada elektrilise töökõrguse seademootoriga. Eeliseks on mugav ja absoluutselt täpne häälestus traktoriistmest tõusmata. Swadro 1000-l kuulub see juba seeriavarustusse.

  Kopeerivad maapinda!

  Kardaanipõhine kettariputus: Imekspandav vaalutustehnika, olenemata pinnavormidest sobituvad kettad alati maapinnaga nii piki kui ristisuunas. KRONE vaalutajad võtavad alati sööda endaga kaasa, maha ei jää midagi!

  Kardaaniga või jäigalt

  Valik on Teie! Ovaalse auguga plaat tagab vaba sõidusuunalise pendelduse. Siin juhib kolmepunktisild kardaanipõhise riputusega kettaid. Ümara auguga plaat koos tavalise sillaga annab jäiga ühenduse.

  Jet-efekt! Kardaanipõhine kettariputus tagab pehme ja puhta maandumise! Alla lastes puutuvad maapinda esimestena ketta kolmiksilla tagumised rattad ja alles seejärel esimesed. Ketast tõstes toimib käik vastupidiselt. See väldib piiotste maasse tungimist., mulla kaasahaaramist, rohukamara kahjustamist. Selle lahendusega panustab KRONE sööda kvaliteeti.