Liigu edasi põhisisu juurde

Seeria 6C

 • Seeria 6 kompaktmudelid sisaldavad endis parimat võimalikku tehnoloogiat omas klassis. Mudelivalik, milles on kolm erinevat põhimudelit, 6120, 6130 ja 6140, on tehtud põhimõttel, et saaksid endale just sobiva 4-silindrilise universaaltraktori valida. Neid traktoreid iseloomustavad kompaktsus, manööverdusvõime, universaalsus ja sitkus.

  Varustusastme tipus olevad TTV mudelid on paljude selliste omadustega, mida tavaalistelt oodatakse klass suurematelt traktoritelt. Esisillavedrustus, astmevaba käigukast, 50 km/h tippkiirus, elektrilise juhtimisega hüdroväljavõtted, AGROSKY automaatrool ja ISOBUS - need on vaid mõned neid mudeleid iseloomustavad näitajad.

  Traditsioonilistele koormuse all lülitatavate Powershift käigukastidega mudelid võivad olla tippvarustusega, kuid hinnatundlikumate klientide soovidele vastu tulles toodetakse ka lihtsama komplektsusega versioone, kuid siingi on jäänud esmatähtsaks kasutuslihtsus, töökindlus ja ergonoomika. Varustusse kuuluvad esirataste pidurid, 100% esi- ja tagasilla diferentsiaali lukustus, suur kütusepaak, vooluhulga muutmisega hüdroväljavõtted, elektroonilise juhtimisega rippsüsteem, 4 tagumise jõuvõtuvõlli kiiruse vahemikku ja palju-palju muud

  Eesmine rippsüsteem koos jõuvõtuvõlliga ja integreesitud esilaadur on nende traktorite kasutusvõimalusi laiendavad loomulikud lisakomponendid.

   

 • Seeria 6C Powershift.jpg

 • Seeria 6C TTV.jpg